Remis w meczu na szczycie.

Mecz ten miał być najważniejszym spotkaniem tego sezonu. Miał zadecydować o mistrzostwie A-klasy. Miał dostarczyć kibicom wielu sportowych emocji. Meczy o taką stawkę porębskie boisko nie widziało już dawno. Ostatni raz, gdy pomiędzy przepływającym przez Porąbkę Niedźwiedziem, a popularną drogą Amerykanką zgromadziło się tylu kibiców, zamiast drewnianych ławeczek w ziemi tkwiły jeszcze gumowe opony. Spotkanie dwóch czołowych drużyn ligi: Victorii Porąbki Uszewskiej oraz Strażaka Mokrzyska było niewątpliwie wielkim wydarzeniem. Było mnóstwo walki, twardej, siłowej piłki, pokazano sporo kartek. Jedynym czego zabrakło była sól tego sportu - bramki. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, co mimo atutu własnego boiska, zadowala bardziej gospodarzy, którzy kończyli mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Dariusza Łazarza.

Wyniki wszystkich spotkań:

Wyścig o tytuł mistrzowski trwa zatem dalej. Obie ekipy w tabeli dzieli wciąż tylko 1 punkt. Kolejna kolejka ligowa rozegrana zostanie 26. maja - w Boże Ciało. Victorię czeka następne ciężkie spotkanie - wyjazd do Maszkienic na mecz z tamtejszym Sokołem. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy !

źródło: https://www.facebook.com/lksvpu/