Przed południem Tymon z Tymowej.

W niedzielne "przed" południe przed własną publicznością o godz 11.30 nasza drużyna rozegra kolejny mecz rundy rewanżowej, tym razem do tablicy wywołany Tymon Tymowa.

Drużyna Victorii będzie chciała odegrać się za wysoką porażkę z pierwszej rundy "przegrana 0:5" co na pewno dodaje smaczku przed niedzielnym meczem. Apetyty na 3 pkt mają z pewnością oba zespoły. Podrażniony Tymon, który w minionej kolejce zremisował na własnym boisku ze Spółdzielcą Grabno "przypomnijmy, że do przerwy drużyna z Tymowej prowadziła 2:0“! Jak i nasza drużyna, która w wiosennej kompanii "doliczając mecz zagrany na jesień z rundy wiosennej" i ubiegłotygodniowym zwycięstwem w derbowym meczu z Kłosem Łysa Góra, kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Sympatycy klubu popularnych "cebularzy" :) mają nadzieję na potrzymanie passy i deptanie po piętach liderowi Arkadii, która w ostatni weekend bądź co bądź sensacyjnie przegrała na wyjeździe w Złotej z tamtejszą Temidą przez co ma już tylko dwa "oczka" przewagi nad drużyną z Porąbki Uszewskiej.

Zapraszamy wszystkich sympatyków i fanów naszej brzeskiej A klasy piłki kopanej.