Błękitni nie powstrzymali lidera.

W spotkaniu w Porąbce Uszewskiej po raz kolejny lepsza Victoria.  Kibice znowu mogli zobaczyć hat-trick'a tym razem ustrzelił go w nietuzinkowym stylu Sebastian Leś.

Kolejne zwycięstwo, kolejny hat-trick, kolejny krok do mistrzostwa A-klasy ! Nie do zatrzymania w rundzie wiosennej są piłkarze Victorii Porąbka Uszewska. Również dziś zadaniu urwania choćby punktu Porąbczanom nie podołała drużyna GKS-u Przyborów. Pomimo wyrównanej walki w pierwszej połowie, to gospodarze zgarnęli pełną pulę, wygrywając 4-1. Autorami bramek zostali: jednej - dotychczasowy lider klasyfikacji strzelców naszej drużyny - Przemysław Łazarz(obecnie 12 bramek), który stracił prowadzenie na rzecz... tego drugiego "bombardiera" pozostałych trzech - Sebastiana Lesia(obecnie 13 bramek).

Jeśli chodzi o poczynania Victorii to dzisiejsze imponujące zwycięstwo jest już ósmym z rzędu. Inkasując komplet punktów w obecnej rundzie. Tym samym ekipa żółto-niebieskich odniosła 17-te zwycięstwo w 21 meczach w całym sezonie 2015/2016. Victoria nadal pozostaje liderem rozgrywek i z niecierpliwością czeka na kolejną XXII kolejkę rozgrywek.

Liczymy na podtrzymanie tej wspaniałej passy również w kolejnym spotkaniu. Odbędzie się ono 15. maja o godzinie 17:00, na stadionie w Niedzieliskach, gdzie Victoria zagra z miejscową Koroną.

Składy i statystyki z meczu znajdziecie klikając w linku poniżej:

Wyniki wszystkich spotkań:

żródło:https://www.facebook.com/lksvpu/